درب یو پی وی سی

به کارگیری درب‌های UPVC در کنار پنجره‌های دوجداره یو پی وی سی جهت بهره‌مندی از مزایای این نوع درب و پنجره و تکمیل دکوراسیون داخلی اجتناب‌ناپذیر است. در واقع درب‌های یو پی وی سی همان پنجره‌های UPVC هستند که به صورت قدی بوده و امکان رفت و آمد از آن‌ها وجود دارد و مکمل پنجره‌های یو پی وی سی هستند ولی این تنها کاربرد درب‌های UPVC نیست بلکه از این نوع درب‌ها در فضاهای دیگر به صورت مستقل نیز استفاده می‌شود مانند درب بالکن و تراس، درب حیاط، درب راهرو، درب راه پله، درب سرویس بهداشتی و حمام و .... این نوع درب‌ها دارای مزایای زیادی از جمله موارد زیر هستند:

  • ضد آب و رطوبت
  • عایق صوتی و ضد صدا
  • عایق حرارتی
  • مقاوم و حفظ‌کننده شکل و کیفیت در طول زمان
  • کم هزینه و ارزان نسبت به سایر متریال‌ها
  • قابل تولید در انواع اشکال و رنگ‌های مختلف
  • نصب راحت و سریع بدون هیچ گونه تخریبی
درب دوجداره

درب‌های یو پی وی سی را می‌توان به سه صورت تمام پنل، تمام شیشه و یا ترکیب شیشه و پنل تولید نمود. شیشه‌ها به صورت دوجداره بوده که می‌توان از انواع شیشه‌ها از جمله ساده، مات، مشجر و غیره و در رنگ‌های مختلف استفاده نمود.

درب UPVC
درب یو پی وی سی
درب دوجداره

درب UPVC سرویس بهداشتی و حمام

یکی از مهم‌ترین کاربردهای درب UPVC در سرویس بهداشتی و حمام است. درب‌های چوبی و فلزی در مقابل رطوبت دچار فرسایش و آسیب دیدگی شده و مقاومت کافی ندارند و خیلی زود ظاهر و کیفیت خود را از دست می‌دهند ولی درب‌های یو پی وی سی در مقابل رطوبت کاملاً مقاوم بوده و در طول زمان کیفیت و ظاهر خود را از دست نمی‌دهند بنابراین استفاده از UPVC برای درب حمام و سرویس بهداشتی یکی از بهترین انتخاب‌ها می‌باشد که امروزه نیز بسیار مرسوم شده است. از دیگر مزایای این نوع درب‌ها می‌توان به تمیز کردن راحت و آسان و همچنین مقرون به صرفه بودن آن‌ها اشاره کرد.

اگر استفاده از درب‌های یو پی وی سی برای سرویس بهداشتی با دکوراسیون داخلی ساختمان هماهنگ نباشد، این امکان وجود دارد که این درب‌ها مطابق دکوراسیون داخلی رنگ‌آمیزی شده و یا با لمینیت با طرح‌های مختلف از جمله طرح چوب روکش شوند.

درب UPVC طرح چوب
درب یو پی وی سی طرح چوب
درب دوجداره طرح چوب
درب UPVC طرح چوب
محاسبه قیمت درب و پنجره UPVC
close

phone_iphone پاسخگویی در تمام روزهای هفته و تعطیلات (موبایل)

موبایل 1: 09120288951

موبایل 2: 09120583207

موبایل 3: 09120673989

 پاسخگویی در روزهای کاری (تلفن ثابت)

دفتر کرج: 02636607713

دفتر تهران: 02144762506

location_on آدرس کارگاه

کرج، سه راه انبار نفت، ابتدای جاده شهریار، خیابان شهید خاکی فیروز (احترامی)، کوچه شهید خاکی فیروز، پلاک 2

سایر راه‌های ارتباطی

09120583207

09120583207

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

mail_outline info@jahanshiriupvc.com