قیمت پنجره دوجداره UPVC

قیمت پنجره دوجداره UPVC فقط به ابعاد آن بستگی ندارد بلکه به عوامل مختلفی بستگی دارد بنابراین امکان محاسبه هزینه هر متر مربع به صورت کلی وجود ندارد و قیمت هر پنجره باید به صورت مستقل براساس فاکتورهای مختلف از جمله طرح پنجره، بازشوها، شیشه، پروفیل مصرفی و ... محاسبه گردد.

قیمت پنجره یو پی وی سی

پارامترهای مؤثر بر قیمت پنجره UPVC

 1. ابعاد پنجره UPVC:

  آنچه مسلم است ابعاد در و پنجره بر قیمت آن مؤثر است زیرا بر میزان مصرف پروفیل UPVC و شیشه تاثیر می‌گذارد.

 2. طرح پنجره:

  یکی از مهم‌ترین پارامترهای مؤثر بر قیمت پنجره دو جداره UPVC طرح پنجره می‌باشد بدین معنا که آیا پنجره ثابت و بدون بازشو است و یا دارای بازشو ‌می‌باشد؟ آیا پنجره کتیبه‌دار می‌باشد یا خیر؟ پنجره دارای چند لنگه است؟ و همچنین پنجره دارای خم و اشکال هندسی خاص است؟ در طرح‌های مختلف پنجره، میزان پروفیل مصرفی UPVC متفاوت است.

  قیمت پنجره دوجداره
 3. شیشه:

  نوع و رنگ شیشه مصرفی در پنجره بر هزینه آن مؤثر است. شیشه دوجداره با انواع شیشه‌ها مانند ساده، مشجر، رفلکس، سکوریت، ... و در رنگ‌های مختلف مانند ساده، برنزی، نقره‌ایی و ... قابل تولید می‌باشد.

 4. یراق آلات:

  نحوه باز و بسته شده پنجره UPVC به صورت تک‌حالته، دوحالته و یا به صورت‌های دیگر به یراق آلات مورد استفاده بستگی دارد که این یراق آلات قیمت‌های متفاوتی دارند.

  قیمت پنجره UPVC
 5. پروفیل UPVC مصرفی:

  یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت پنجره UPVC، پروفیل یو پی وی سی مصرفی می‌باشد که در حال حاضر انواع پروفیل UPVC با قیمت‌ها و کیفیت‌های متنوع در بازار موجود می‌باشد. پیشنهاد تولیدی جهانشیری استفاده از پروفیل بسیار با کیفیت هافمن ، پروفیل وایزوین (پروفیل اقتصادی هافمن) و پروفیل باکیفیت و ارزان اوزل می‌باشد.

 6. رنگ‌آمیزی:

  پروفیل یو پی وی سی به رنگ سفید می‌باشد و در صورت نیاز به درب و پنجره رنگی براساس نمای ساختمان، امکان رنگ‌آمیزی آن به رنگ دلخواه و یا لمینیت با طرح‌های مختلف از جمله طرح چوب وجود دارد و واضح است که رنگ‌آمیزی و یا انجام لمینیت بر قیمت پنجره UPVC مؤثر است.

 7. پنجره تعویضی یا نوساز:

  نصب پنجره‌های نوساز با تعویض پنجره قدیمی با دوجداره متفاوت است بنابراین بر قیمت پنجره دوجداره UPVC مؤثر می‌باشد.

close

phone_iphone پاسخگویی در تمام روزهای هفته و تعطیلات (موبایل)

موبایل 1: 09120288951

موبایل 2: 09120583207

موبایل 3: 09120673989

 پاسخگویی در روزهای کاری (تلفن ثابت)

دفتر کرج: 02636607713

دفتر تهران: 02144762506

location_on آدرس کارگاه

کرج، سه راه انبار نفت، ابتدای جاده شهریار، خیابان شهید خاکی فیروز (احترامی)، کوچه شهید خاکی فیروز، پلاک 2

سایر راه‌های ارتباطی

09120583207

09120583207

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

mail_outline info@jahanshiriupvc.com