پنجره دوجداره در کرج

گروه تولیدی جهانشیری، تولیدکننده انواع درب و پنجره دوجداره در کرج ، از سال 1385 در خدمت مشتریان خود بوده و توانسته با ارائه محصولات و خدمات بسیار باکیفیت و قیمتی مناسب رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب نماید بنابراین شما می‌توانید سفارش انواع پنجره دو جداره UPVC و درب‌های UPVC (بالکنی، سرویس بهداشتی و غیره) خود را در انواع طرح‌ها، شکل‌های هندسی و خم‌های مختلف با رنگ و یا طرح موردنظر خود مانند طرح چوب را به این گروه سپرده و از مزایای بسیار زیاد این نوع درب و پنجره در ساختمان‌های خود بهره‌مند شوید.

پنجره دوجداره در کرج

انواع درب و پنجره دوجداره کرج

پنجره دوجداره UPVC ثابت

پنجره دو جداره در کرج

در پنجره دوجداره یو پی وی سی ثابت همانطور که از نام آن مشخص است، در و پنجره قابلیت باز شدن ندارد. از این نوع درب و پنجره در مکانهایی که نیازی به باز شدن در و پنجره وجود ندارد استفاده می‌شود و یا به صورت ترکیبی با دیگر حالات بازشو استفاده می‌گردند.

پنجره دوجداره UPVC تک حالته

فروش پنجره دوجداره در کرج

در این حالت، پنجره UPVC بر روی یک محور افقی باز و بسته می‌شود. حالت بازشوی تک حالته ارزان‌تر از دیگر حالات بازشو می‌باشد و امکان تغییر جهت بازشوی آن به راحتی وجود دارد.

پنجره دوجداره UPVC دو حالته

پنجره دوجداره کرج

در این حالت، پنجره یو پی وی سی بر روی دو محور افقی و عمودی با یک دستگیره باز و بسته می‌شود. از این حالت معمولاً در مکان‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به جا به جایی هوا وجود دارد و می‌توان بدون جا به جا کردن پرده از بازشوی عمودی برای گردش هوا از بیرون به داخل استفاده نمود.

پنجره دوجداره UPVC کلنگی

پنجره دوجداره در کرج

در پنجره دوجداره UPVC کلنگی، پنجره بر روی محور عمودی باز و بسته می‌شود و امکان تغییر جهت بازشو به راحتی امکان‌پذیر است. از این حالت بیشتر در سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه‌پله‌ها و نورگیرها استفاده می‌شود.

پنجره دوجداره UPVC فرانسوی

فروش پنجره دوجداره کرج

در پنجره دو جداره UPVC فرانسوی، پنجره به صورت دو لنگه باز و بسته می‌شود بدون اینکه ستونی بین دو لنگه باشد.

پنجره دوجداره UPVC کشویی

پنجره دو جداره کرج

در این حالت، پنجره دوجداره یو پی وی سی به صورت کشویی و بر روی ریل مربوط به خود باز و بسته می‌شود و هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی را اشغال نمی‌کند.

درب UPVC ترکیب شیشه و پنل

پنجره دوجداره کرج

درب UPVC تمام شیشه

پنجره دوجداره در کرج

درب UPVC تمام پنل

پنجره دو جداره در کرج

درب‌های یو پی وی سی دو کاربرد اصلی دارند:
1. مکمل پنجره‌های دو جداره یو پی وی سی هستند که به صورت قدی بوده و امکان رفت و آمد از آن‌ها وجود دارد.
2. به صورت مستقل برای مکان‌هایی مانند سرویس بهداشتی، بالکن و یا تراس استفاده می‌شوند.

چرا سفارش و تولید درب و پنجره دو جداره در کرج خود را به گروه تولیدی جهانشیری بسپاریم؟

سئوالات متداول

   چرا باید از پنجره دوجداره در کرج استفاده کرد؟

  1. به دلیل عایق بودن پنجره دو جداره UPVC در برابر سرما و گرما و در نتیجه جلوگیری از هدر رفتن انرژی، در مصرف گاز و برق صرفه‌جویی می‌شود و مبلغ قبض‌های آن‌ها پایین می‌آید.
  2. از ورود آلودگی‌های محیطی (مانند گرد و غبار) به داخل ساختمان جلوگیری می‌کند.
  3. در ساختمان، محیطی ساکت ایجاد می‌کند زیرا پنجره دوجداره یو پی وی سی عایق صوتی می‌باشد و از ورود آلودگی‌های صوتی به داخل جلوگیری می‌کند .
  4. به دلیل اینکه UPVC در برابر حرارت، پوسیدگی و زنگ‌زدگی بسیار مقاوم می‌باشد عمر طولانی داشته و سال‌ها در انواع شرایط آب و هوایی بدون تغییر شکل و رنگ باقی می‌ماند.
  5. پنجره دو جداره یو پی وی سی به دلیل استحکام پروفیل UPVC ، گالوانیزه فولادی که در آن به کار می‌رود، مقاومت بیشتر شیشه دوجداره در مقایسه با شیشه تک جداره و نوع یراق آلات آن که به خوبی چفت و محکم می‌شود، دارای امنیت بسیار بالایی می‌باشد.
فروش پنجره دوجداره در کرج

   آیا امکان فروش پنجره دوجداره در کرج در رنگ‌های متناسب با نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی وجود دارد؟

بله، پروفیل یو پی وی سی به رنگ سفید می‌باشد و رنگ سفید همیشه مناسب دکوراسیون داخلی و یا نمای ساختمان نمی‌باشد. در این گونه موارد به دو روش امکان رنگ‌آمیزی کردن درب و پنجره UPVC وجود دارد:
روش اول: پنجره یو پی وی سی با استفاده از لمینیت‌های بسیار نازک و باکیفیت که در انواع طرح‌ها از جمله طرح چوب که بسیار پر طرفدار است، روکش می‌شود.
روش دوم: رنگ نمودن پنجره دوجداره UPVC با روشی ویژه در تنوع رنگی بسیار زیاد.

پنجره دوجداره کرج
پنجره دوجداره در کرج
فروش پنجره دوجداره کرج
پنجره دو جداره کرج

   آیا امکان تولید پنجره دوجداره در کرج به صورت قوس‌دار یا با اشکال هندسی خاص وجود دارد؟

بله، یکی از قابلیت‌های مهم و جذاب پروفیل UPVC انعطاف‌پذیر بودن آن است. پروفیل یو پی وی سی را می‌توان براساس نیاز با دستگاه‌های ویژه تغییر حالت داد تا خم مورد نیاز به دست آید و پنجره‌های دوجداره یو پی وی سی در اشکال مختلف تولید نمود.

  قیمت پنجره دو جداره در کرج چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت پنجره دوجداره در کرج به عوامل زیر بستگی دارد:
1. ابعاد درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی    2. طرح پنجره دو جداره UPVC (تعداد لنگه‌ها، وضعیت کتیبه‌ها و خم‌ها)    3. پروفیل یو پی وی سی مصرفی   4. یراق آلات (نحوه باز و بسته شدن درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی)    5. نوع و رنگ شیشه    6. هزینه رنگ‌آمیزی یا لمینیت در صورت نیاز   7. هزینه حمل و نقل، نصب و اجرا
به همین دلیل نمی‌توان قیمت هر متر مربع پنجره UPVC را به صورت کلی محاسبه نمود و در محاسبه قیمت باید تمام فاکتورها در نظر گرفته شود.

  کیفیت پنجره دوجداره کرج به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت پنجره دوجداره کرج به چند عامل زیر بستگی دارد و شما می‌توانید برای بهترین انتخاب با گروه تولیدی جهانشیری جهت مشاوره تماس بگیرید. این عوامل عبارتند از:

  1. پروفیل یو پی وی سی مورد استفاده در تولید پنجره دوجداره کرج بر کیفیت پنجره تولیدی بسیار مؤثر است و حتی می‌توان گفت مهم‌ترین عامل می‌باشد. در حال حاضر انواع پروفیل UPVC با قیمت‌ها و کیفیت‌های متنوع در بازار موجود می‌باشد به همین دلیل باید در انتخاب پروفیل UPVC دقت لازم را را به عمل آورد. پیشنهاد گروه تولیدی جهانشیری استفاده از پروفیل بسیار با کیفیت هافمن ، پروفیل وایزوین (پروفیل اقتصادی هافمن) و پروفیل باکیفیت و ارزان اوزل می‌باشد.
  2. یکی دیگر از عوامل مؤثر بر کیفیت پنجره دوجداره در کرج، کیفیت یراق آلات مورد استفاده می‌باشد زیرا در باز و بسته کردن درب و پنجره و چفت شدن آن تأثیرگذار است و همچنین کیفیت مناسب یراق آلات بر طول عمر پنجره یو پی وی سی بدون نیاز به تعمیرات مؤثر می‌باشد.
  3. همانطور که مشخص است کیفیت شیشه به کار رفته نیز بر کیفیت پنجره دوجداره UPVC مؤثر است.
  4. مسلماً نحوه تولید پنجره دو جداره UPVC بر کیفیت آن مؤثر است. اندازه‌گیری دقیق و اصولی، برش تمیز و دقیق و تولید اصولی بر کیفیت بسیار مهم است. گروه تولیدی جهانشیری با سابقه طولانی در تولید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و بهره‌مندی از پرسنل مجرب، درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی را با بالاترین کیفیت تولید می‌نماید که توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
  5. در آخر پس رعایت همه موارد فوق آنچه مهم است نصب صحیح و اصولی درب و پنجره UPVC می‌باشد که از موارد تأثیرگذار بر کیفیت پنجره می‌باشد. گروه تولیدی جهانشیری با بهره‌گیری از نصاب‌های حرفه‌ا‌‌ی و مجرب قادر به نصب درست و اصولی پنجره یو پی وی سی می‌باشد که تا کنون توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

  آیا امکان جایگزینی پنجره با دو جداره در کرج بدون تخریب وجود دارد؟

بله، امکان تعویض در و پنجره قدیمی با دوجداره در کرج بدون نیاز به هیچ گونه تخریب، بنایی، بازسازی و یا رنگ‌آمیزی وجود دارد و مشتریان عزیز می‌توانند بدون هیچ گونه نگرانی پنجره‌های قدیمی ساختمان خود را با پنجره دوجداره UPVC تعویض نمایند.

  گروه تولیدی جهانشیری در چه نقاطی خدمات فروش پنجره دوجداره در کرج را ارائه می‌نماید؟

گروه تولیدی جهانشیری در تمام نقاط کرج و استان البرز آماده ارائه خدمات می‌باشد از جمله: کرج، فردیس، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، دهقان ویلا، مهرویلا، گلشهر، مهرشهر و ....

جهت مشاهده اطلاعات تماس برای مشاوره و سفارش همین حالا کلیک کنید.
نظرات
نظر خود را ثبت کنید
close

phone_iphone پاسخگویی در تمام روزهای هفته و تعطیلات (موبایل)

موبایل 1: 09120288951

موبایل 2: 09120583207

موبایل 3: 09120673989

 پاسخگویی در روزهای کاری (تلفن ثابت)

دفتر کرج: 02636607713

دفتر تهران: 02144762506

location_on آدرس کارگاه

کرج، سه راه انبار نفت، ابتدای جاده شهریار، خیابان شهید خاکی فیروز (احترامی)، کوچه شهید خاکی فیروز، پلاک 2

سایر راه‌های ارتباطی

09120583207

09120583207

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

mail_outline info@jahanshiriupvc.com